FAČR BÝT ČLENEM SE VYPLATÍ

Už známe svého jubilejního člena, žáčkovi z Tanvaldu blahopřál i Pavel Vrba

Hynek Erlebach, devítiletý hráč žákovského týmu TJ Jiskra Tanvald, se stal jubilejním 300 000 členem Fotbalové asociace České republiky. A při této příležitosti jsme Hynka také náležitě odměnili! Trenér české fotbalové reprezentace Pavel Vrba dnes Hynkovi osobně předal velkou tašku PUMA plnou reprezentačního vybavení a další dárkové vouchery přímo během týmovém tréninku v Tanvaldu.

tis-4552a.jpg

„Mockrát děkuju za všechno. Taška s těmi všemi věcmi mi udělala obrovskou radost. A také to, že sem přijel pan trenér Vrba. Říkal jsem si, že není možné, aby sem za námi přišlo tolik lidí. To se jen tak nestane. Je to fakt výborný,“ líčil Hynek Erlebach, když vstřebal dnešní velké překvapení. Kouč národního týmu Pavel Vrba totiž společně s generálním sektretářem FAČR Rudolfem Řepkou dorazili na trénink žákovského týmu bez předchozího oznámení a způsobili tak během chvilky velké pozdvižení. Zaskočený Hynek nejprve trenéra Vrbu ani nepoznával, ale po chvilce šoku si už užíval spoustu odměn, které obdržel a rozdával jeden rozhovor za druhým jako zkušený profesionál. Hynek obdržel reprezentační kolekci značky PUMA v hodnotě 20 000 Kč, roční předplatné časopisu Pro Football, balíček nutričních doplňků pro mladé fotbalisty od Aminostar a Vitaland, víkendový wellness pobyt v hotelu Lužan a fotbalgolfový zážitek v Dymníku u Rumburka.

Na závěr trenér Vrba popřál Hynkovi a jeho spoluhráčům hodně úspěchů a poznamenal, že by bylo fajn, kdyby to bylprávě třístý tisící člen, kdo se dostane až do reprezentace.

tis-4891b.jpg