FAČR BÝT ČLENEM SE VYPLATÍ

Sleva na pohonné hmoty pro členy FAČR je tady!

Pokaždé když jsme se Vás, členů FAČR, dotazovali, jaké slevy byste si přáli, tak se pravidelně objevovaly žádosti o slevu na pohonné hmoty. Právě nyní přišel ten čas, kdy Vám tuto slevu můžeme nabídnout! Členskou slevu na pohonné hmoty jsme si pro Vás připravili společně se systémem DFC BONUS, který sdružuje více než 200 čerpacích stanic po celé České republice (www.dfcard.cz/info/mapa). Členové FAČR mohou nyní na těchto čerpacích stanicích využívat slevy v rozmezí 0,30 – 1 Kč na litr natankované pohonné hmoty!

 

Jak sleva funguje?

Pro využití této slevy musíte vlastnit dodatkovou kartu DFC BONUS, případně kartu ALIVE FAČR vybavenou magnetickým proužkem s funkcí DFC BONUS.

 

Jak takovou kartu získám?

Od listopadu 2014 se již všechny nové členské karty ALIVE FAČR vydávají s magnetickým proužkem s funkcí DFC BONUS a noví členové, tak nemusí žádat o dodatkovou kartu DFC Bonus.

 

karta-alive-facr-2014b(2).jpg

 

Stávající členové musí pro využívání této slevy o dodatkovou kartu DFC BONUS zažádat skrze tento objednávkový formulář . Karta Vám bude vystavena zadarmo.

 

Kartu už mám, co teď?

Následně už pouze kartu předložíte na libovolné čerpací stanici zařazené do systému DFC BONUS a bude Vám okamžitě poskytnuta sleva. Sleva platí pouze při platbě v hotovosti!

Seznam všech čerpacích stanic naleznete ZDE.

dfc-karta-weba(2).jpg

 

Doufáme, že se Vám nová členská sleva bude líbit a přejeme Vám šťastnou cestu!