FAČR BÝT ČLENEM SE VYPLATÍ

PROJEKT ČLENSTVÍ UŽ MÁ SVÉ OCENĚNÍ OD UEFA ZA SPECIÁLNÍ PROJEKT ROKU

Jak jsme již informovali před několika měsíci, tak Evropská fotbalová unie (UEFA) vyhlásila projekt Členství vítězem v kategorii Speciální projekt roku 2012 v rámci HatTrick Awards 2012. Na nedávno konané 15. řádné Valné hromadě Fotbalové asociace České republiky došlo k předání ceny předsedovi FAČR Miroslavu Peltovi z rukou člena výkonného výboru UEFA Mircea Sandu.

predani-ceny-uefa(2).jpg

Projekt Členství byl vyznamenán a chválen především na základě plně funkční a aktuální databáze členů, systému přerozdělování členských příspěvků, založeném na zpětném odvodu peněz do fotbalových klubů a solidaritě klubů z Gambrinus ligy až divize, kteří se zřekli svých nároků na tuto finanční podporu, a také díky členské kartě ALIVE FAČR a jejímu systému využití.

Toto ocenění je nejenom zavazující, ale i motivující pro pokračování práce na projektu Členství a rozšiřování výhod pro všechny členy FAČR na základě členské karty ALIVE FAČR. V dalších měsících se tak všichni členové mohou těšit na nové nabídky a akce, které potvrdí, že být členem se vyplatí!