FAČR BÝT ČLENEM SE VYPLATÍ

Hranice 300 tisíc pokořena a my můžeme vyhodnotit naše soutěže.

Před necelým týdnem jsme upozorňovali, že se mílovými kroky společně blížíme k číslu 300 tisíc členů FAČR. Dne 17. 9. 2014 se tomu opravdu stalo. K této události jsme vyhlásili dvě soutěže, které už teď znají své vítěze.

Členem číslo 300 000 se stal mladý hráč z Tanvaldu, který se zaregistroval do klubu TJ Jiskra Tanvald. Hráč, respektive jeho rodiče využili pro registraci elektronický způsob, který je obecně rychlejší a to možná zapříčinilo, že je to právě tento hráč, kdo je jubilejním členem a zároveň i vítězem soutěže a náleží mu tyto odměny:

  • Reprezentační kolekce značky PUMA v hodnotě 20 000 Kč.
  • Roční předplatné časopisu Pro Football.
  • Wellness víkend pro něj a 2 dospělé osoby ve Wellness Hotelu LUŽAN (www.hotelluzan.cz).
  • Jeden den na fotbalgolfu, ve Fotbal Parku Dymník (www.fotbalparkdymnik.cz), včetně oběda.
  • Balíček nutričních doplňků pro mladé fotbalisty od Aminostar a Vitaland.

Druhá soutěž byla tipovací, kdy Vaším úkolem bylo odhadnout den, kdy dosáhneme hranice 300 tisíc členů FAČR. Soutěž má celkově 10 výherců, kteří se buďto trefili přesně na 17. 9. 2014 či byl jejich tip mezi deseti nejbližšími. Výherci jsou Tomáš Roztočil, Martina Procházková, David Fajt, Matyáš Sedláček, Jakub Pospíšil, Lukáš Dinžík, Milan Hloušek, Michal Venc, Monika Krahulová a Jan Svoboda. Všichni výherci získají zbrusu nový luxusní míč PUMA.

Všem zúčastněným, ale i všem členům FAČR bychom rádi poděkovali. Bez Vás by fotbal nemohl být tím největším sportem v České republice.