FAČR BÝT ČLENEM SE VYPLATÍ

Do konce února obnovilo členství pro rok 2014 celkem 252 886 členů FAČR!

Minulý pátek byl posledním dnem pro řádnou obnovu členství pro rok 2014, tak aby jednotlivé fotbalové kluby v České republice mohly za obnovené členy obdržet státní dotaci. Z tohoto důležitého důvodu bychom Vám chtěli všem poděkovat za maximální kooperaci a úžasné číslo 252 886 obnovených členství v daném termínu. Projekt členství má za úkol pomáhat fotbalu v České republice na všech úrovních, ale bez vzájemné spolupráce a aktivity Vás by to nebylo možné.

sek.jpg

                Jako již v loňském roce i letos jsme za každého jednoho člena FAČR dle konečného stavu členské databáze k 31. 12. 2013 darovali jedu korunu na dobročinný projekt ve fotbalovém prostředí. Tentokráte částka 291 873 Kč připadla projektu Dětské Domovy Cup. Předání šeku z rukou ambasadora projektu Thea Gebre Selassieho proběhlo na slavnostním vyhlášení T-Mobile Fotbalisty roku 2013 v pondělí 3. 3. 2014.

                Oproti konečnému počtu členů v prosinci 2013, tedy neobnovilo členství pouze necelých 40 tisíc lidí. Ti mohou samozřejmě ještě své členství pro rok 2014 obnovit a to zaplacením členského příspěvku do konce března 2014. Pokud tak neučiní, tak budou k 1. 4. 2014 z členské databáze FAČR vyškrtnuti a v případě jejich zájmu o členství ve FAČR budou muset projít znova celým administrativním cyklem jako nový člen. Pokud tedy ve svém klubu či okolí víte o členech, kteří ještě neobnovili své členství, tak jim tuto skutečnost připomeňte. Ulehčíte jim administrativu a usnadníte fungování v českém fotbale.