FAČR BÝT ČLENEM SE VYPLATÍ

Členů FAČR bude už 300 000! Oslavte to s námi.

 

facr-sh-300000-clenu-745x514px2.jpg

Spuštěním projektu Členství ve FAČR jsme chtěli jednoznačně zjistit počet osob, které jsou v České republice aktivní ve fotbale. To se díky nové funkční databázi povedlo a počet členů se během prvních let pohyboval někde mezi 277 – 282 tisíci osob. Díky projektu jsme ovšem mohli zřetelně vidět stoupající tendenci a poprvé zaznamenat moment, kdy se počet členů dostal přes 290 tisíc. Nyní je na dosah další milník! Hranice 300 tisíc osob aktivních ve fotbale se blíží a je pouze otázkou času, kdy bude překonána.

Hranice 300 tisíc osob v jednom sportu je na české poměry ohromný úspěch a my to chceme společně s Vámi oslavit! Připravili jsme si pro Vás dvě soutěže, tou první je „Hledání čísla 300 00!“. Kdo bude zaregistrován jako člen FAČR pod pořadovým číslem 300 000? Ať to bude kluk, holka, začínající mladý fotbalista či zkušený „mazák“ vracející se do fotbalu čeká na něj pořádná odměna! Třistatisící člen FAČR obdrží:

  • Reprezentační kolekci značky PUMA v hodnotě 20 000 Kč.
  • Roční předplatné časopisu Pro Football.
  • Wellness víkend pro 2 dospělé osoby ve Wellness Hotelu LUŽAN (www.hotelluzan.cz). V případě, že vyhraje osoba mladší 18 let, jedná se o výhru 2+1.
  • Jeden den na fotbalgolfu, ve Fotbal Parku Dymník (www.fotbalparkdymnik.cz), včetně oběda.
  • Balíček nutričních doplňků pro mladé fotbalisty od Aminostar a Vitaland.

Aby to současným členům nebylo líto, tak pro ně jsme přichystali jednoduchou tipovací soutěž o oblíbené luxusní míče PUMA. Soutěžní otázka je jednoduchá: „Jaký den dosáhneme hranice 300 000 členů FAČR?“. Tipovat můžete klasicky skrze naši soutěžní aplikaci na facebook stránce Členství FAČR. Vítězem se stane 10 z Vás s nejpřesnějším tipem. Kompletní pravidla soutěže naleznete jako vždy v samostatném článku o soutěži.

Dosažení hranice 300 000 členů FAČR je zároveň vhodnou chvílí k poděkování Vám všem, kteří fotbalu věnujete svůj drahocenný čas. Jenom díky Vám je fotbal nejsilnějším sportem v České republice a díky Vaší aktivitě můžeme říct, že i do budoucna tomu tak bude. My se Vás za to budeme snažit odměnit poskytováním zajímavých slev a výhod, zjednodušením administrativy spojené s vaší aktivitou ve fotbale či přípravou a podporou všemožných grassroots projektů jako je Můj první gól či Měsíc náborů. Naším cílem je, abyste si alespoň jednou řekli, že být členem se vyplatí!