FAČR BÝT ČLENEM SE VYPLATÍ

ČLENSKÉ KARTY JSOU PŘIPRAVENY K VYZVEDNUTÍ

Všichni členové Fotbalové asociace České republiky již mohou využívat výhod bonusového programu, který jim přichystala Fotbalová asociace České republiky. Bonusový program je ovšem přístupný skrze členskou ALIVE FAČR kartu.

Členské karty jsou již připravené k vyzvednutí od 1. 5. 2013 na okresních fotbalových svazech. Zástupci klubů spadajícího pod jednotlivé okresní fotbalové svazy, kteří budou ALIVE FAČR karty vyzvedávat, obdrží vždy členské karty pro všechny hráče svého klubu. V této první distribuční fázi jsou připraveny k vyzvednutí karty pro všechny členy, kteří byli řádně zaregistrování ke dni 31. 3. 2013. Ostatní karty budou dodány v pozdějším termínu, o kterém Vás budeme informovat.

karta-facr-855x540mm-2.jpg

Členové FAČR, kteří jsou vedeni bez klubové příslušnosti, obdrží svoji karty doporučeně poštou na jimi udanou adresu při registraci. Pokud tito členové svoji adresu neuvedli, tak jejich členské karty budou uloženy v sídle Fotbalové asociace České republiky. Jejich vyzvednutí či případné zaslání bude možné na základě dohody přes kontaktní údaje projektu Členství (clenstvi.fotbal.cz/kontakty).

Pro více informací, jak tuto členskou ALIVE FAČR kartu používat, prosím navštivte sekci Členská karta na tomto webu.