FAČR BÝT ČLENEM SE VYPLATÍ

Členská soutěž: Vyměň si starý dres za nový!

Letní příprava se pomalu a jistě začíná rozjíždět ve všech fotbalových týmech napříč všemi výkonnostními a věkovými kategoriemi. K přípravě a tréninku patří správné vybavení a my Vám nabízíme exkluzivní příležitost, jak právě takovéto vybavení vyhrát. Zjistili jste, že Vaše staré tréninkové oblečení už je samá díra, ztratilo barvu a skvrny na něm už nejdou vyprat? Pochlubte se nám.

facr-belsport-web-453x190.jpg

Společně s  e-shopem Belsport.cz jsme si pro Vás připravili členskou soutěž o 10 fotbalových kompletů – dres, trenky a štulpny. Stačí poslat fotku svého starého tréninkového oblečení a máte možnost vyhrát jeden z 10 zbrusu nových kompletů.

Výhra: 10x fotbalový komplet Legea Scudo (dres, trenky a štulpny)

Soutěžní úkol:
„Pošlete fotku svého starého fotbalového oblečení – dres nebo trenky. Deset z Vás, kteří zašlou fotografii nejvíce zničeného a onošeného fotbalového oblečení vyhrává.“

Své soutěžní fotografie zasílejte na soutezclenstvi@fotbal.cz. Soutěž trvá od 17. 7. 2013 v 0:00 do 24. 7. 2013 v 8:00.

Pravidla

  1. Každý soutěžní email musí obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, soutěžní fotografii, číslo ALIVE FAČR karty a telefonní číslo pro kontaktování v případě výhry. Jinak nebude soutěžní email do soutěže zařazen.
  2. Každý soutěžící smí v soutěžním období zaslat jeden soutěžní email a jednu soutěžní fotografii, jinak je ze soutěže automaticky vyřazen.
  3. Výhra není právně vymahatelná ani nemůže být nahrazena finančním plněním. Soutěžící poskytují organizátorovi soutěže odesláním soutěžního emailu souhlas se zveřejněním svých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení a zaslané fotografie na webových stránkách Být členem se vyplatí!, na Facebook stránce Členství FAČR a s pořízením fotografií z předání ceny v případě, že vyhrají.
  4. Výhra bude výherci zaslána poštou, případně předána osobně.
  5. Pokud v soutěžním období nepřijde potřebný počet soutěžních fotografií, tak si organizátor vyhrazuje právo změnit počet výher, o čemž bude informovat po skončení soutěže.
  6. O výhercích soutěže a vybraných fotografiích rozhoduje organizátor soutěže.
  7. Soutěžící odesláním soutěžního emailu souhlasí s uchováním zadaných kontaktních údajů pro potřeby projektu Členství.
  8. Organizátor si vyhrazuje právo pravidla soutěže kdykoli změnit či soutěž zrušit.