FAČR BÝT ČLENEM SE VYPLATÍ

Členská soutěž: Vyhraj vybavení Mizuno od NETfotbalu!

netfotbal-soutez-web.jpgLéto je ve své polovině, velká část republiky se na střídačku dovolenkuje u rybníků, jezer a moří. Gambrinus liga je ovšem v plném proudu a nás zajímá, kolik si myslíte, že přijde celkem diváků na zápasy 4.kola Gambrinus ligy. Tenhle týden se hraje třetí kolo a vy tak můžete odkoukat, kolik přijde nyní a kolik by mohli přijít v příštím kole. Anebo si můžete tipnout hned. Ovlivní návštěvnost předpověď počasí? Pomůže počasí či naopak uškodí celkové návštěvnosti? Ve druhém kole padalo hodně branek, zvětší to zájem veřejnosti? Čtvrté kolo nabídne i dvě pražská derby, což by mohlo zvednout návštěvnost zejména na Dukle. Do znojemského azylu v Brně přijede úřadující mistr Viktorie Plzeň, přitáhne zápas i lidi z Brna kromě cestujících „Znojmáků“?

 

Polemizovat můžeme do nekonečna, nyní je čas tipovat a vyhrát!

Výhra: 10x poukaz v hodnotě 1.500,- na nákup vybavení značky Mizuno v e-shopu NETfotbal.cz

Soutěžní otázka:
„Kolik lidí celkem přijde na všech 8 zápasů 4. kola Gambrinus ligy?“

Poukaz v hodnotě 1.500,- na nákup v e-shopu NETfotbal.cz vyhraje 10 členů s nejbližším tipem. Své soutěžní fotografie zasílejte na soutezclenstvi@fotbal.cz. Soutěž trvá od 1. 8. 2013 v 0:00 do 8. 8. 2013 v 8:00.

Pravidla

  1. Každý soutěžní email musí obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, soutěžní tip, číslo ALIVE FAČR karty a telefonní číslo pro kontaktování v případě výhry. Jinak nebude soutěžní email do soutěže zařazen.
  2. Každý soutěžící smí v soutěžním období zaslat jeden soutěžní email a jeden soutěžní tip, jinak je ze soutěže automaticky vyřazen.
  3. Výhra není právně vymahatelná ani nemůže být nahrazena finančním plněním. Soutěžící poskytují organizátorovi soutěže odesláním soutěžního emailu souhlas se zveřejněním svých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení a zaslané fotografie na webových stránkách Být členem se vyplatí!, na Facebook stránce Členství FAČR a s pořízením fotografií z předání ceny v případě, že vyhrají.
  4. Výhra bude výherci zaslána poštou, případně předána osobně.
  5. O deseti výhercích rozhodne přesnost jejich tipu na soutěžní otázku, vždy tak, že rozhoduje pouze absolutní hodnota rozdílu skutečné celkové oficiální návštěvnosti 4. kola Gambrinus ligy a hodnoty tipu soutěžícího.
  6. Pokud v soutěžním období nepřijde potřebný počet soutěžních emailů, tak si organizátor vyhrazuje právo změnit počet vítězů, o čemž bude informovat po skončení soutěže.
  7. Soutěžící odesláním soutěžního emailu souhlasí s uchováním zadaných kontaktních údajů pro potřeby projektu Členství.
  8. Organizátor si vyhrazuje právo pravidla soutěže kdykoli změnit či soutěž zrušit.