FAČR BÝT ČLENEM SE VYPLATÍ

ČLENSKÁ SOUTĚŽ: VYBAV SE NA LÉTO PLNÉ HUDBY A SPORTU SE SENNHEISER

Léto se nám rychle blíží a jak to tak poslední dobou bývá, tak to znamená spoustu sportovních aktivit v přírodě, zábavu a hudbu. Pro všechny členy FAČR jsme si ve spolupráci s partnerem bonusového programu výrobcem audiotechniky firmou Sennheiser (www.sennheiser.cz) připravili soutěž o patery sportovní sluchátka MX 685 sports z kolekce adidas. Stačí pouze odpovědět na naši soutěžní otázku a tyto super sluchátka mohou být Vaše. A pokud nevyhrajete, tak nezoufejte a vybavte se na léto sluchátky Sennheiser s členskou slevou – více informací zde (Sennheiser – členské výhody).

Výhra: 5x sluchátka MX 685 Sports z kolekce adidas

Princip soutěže:
Odpovězte na soutěžní otázku a vyhrajte jedny z pěti sluchátek MX 685 Sports z kolekce adidas. Své odpovědi zasílejte na soutezclenstvi@fotbal.cz. V pořadí 1., 15., 25., 35. a 50. správná odpověď (email) vyhrává. Soutěž trvá od 3. 6. 2013 v 0:00 do 10. 6. 2013 v 8:00.

Soutěžní otázka:
Jak dlouho vyrábí společnost Sennheiser legendární sluchátka HD 25 II?

Pravidla

  1. Každý soutěžní email musí obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, číslo ALIVE FAČR karty a telefonní číslo pro kontaktování v případě výhry. Jinak nebude soutěžní email do soutěže zařazen.
  2. Každý soutěžící smí v soutěžním období zaslat jeden soutěžní email, jinak je ze soutěže automaticky vyřazen.
  3. Výhra není právně vymahatelná ani nemůže být nahrazena finančním plněním. Soutěžící poskytují organizátorovi soutěže odesláním soutěžního emailu souhlas se zveřejněním svých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení na webových stránkách Být členem se vyplatí!, na Facebook stránce Členství FAČR a s pořízením fotografií z předání ceny v případě, že vyhrají.
  4. Výhra bude výherci zaslána poštou.
  5. Odpověď na zadanou soutěžní otázku je možné najít na www.sennheiser.cz.
  6. Pokud v soutěžním období nepřijde potřebný počet kompletně správných soutěžních emailů, tak vyhrává v pořadí 49. správná odpověď a tak dále dokud nedojde k selekci vítěze. Stejně tak případně i u ostatních výherců.
  7. O výhercích rozhoduje datum a čas přijetí emailu na emailovém účtu soutezclenstvi@fotbal.cz.
  8. Organizátor si vyhrazuje právo pravidla soutěže kdykoli změnit či soutěž zrušit.