FAČR BÝT ČLENEM SE VYPLATÍ

Členská soutěž: Mikulášská nadílka

Mikuláš dnes navštíví spousty domovů v České republice a tam kam nepřijde osobně, tam zanechá svoji mikulášskou nadílku ve formě sladkostí, dobrot, ovoce, někde drobných dárků a u někoho i uhlí či brambor. My ve fotbale ale známe jiné nadílky, říkáme jim výklepy, příděly, nakládačky, kotle či čoudy. Komu jste za rok 2014 nejvíce nadělili vy, respektive váš tým? Podělte se s námi o Vaši nejvyšší výhru v soutěžních utkáních za rok 2014. Svoji nadílku doplňte fotografií či krátkým popisem zápasu a zařadíte se tak do soutěže o mikulášskou nadílku od PUMA. Tři z Vás získají pro svůj klub zbrusu nové míče PUMA.

Výhra: 3x 5 míčů PUMA

Princip soutěže:

Zasláním odpovědi na soutěžní úkol do soukromé zprávy na Facebooku Členství FAČR můžete vyhrát 5 míčů PUMA. V pořadí 1., 25., a 50. kompletní odpověď na soutěžní úkol vyhrává.  Soutěž trvá od 5. 12. 2014 v 14:00 do 10. 12. 2014 v 12:00.

 

Soutěžní úkolu:

Napište nám, ve kterém soutěžním zápase za rok 2014 Váš tým nastřílel soupeři nejvíce branek a pošlete nám k tomuto zápasu fotografii/článek z novin/sken zápisu či krátký popis utkání.

Pravidla

1)     Každá soutěžní zpráva musí obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, číslo ALIVE FAČR karty a email pro kontaktování v případě výhry. Dále musí obsahovat údaje o obou týmech zúčastněných v daném zápase (názvy, datum utkání) a obsahovat i jedno z těchto: fotografii z daného utkání, sken zápisu o utkání, článek z novin či krátký popis utkání. Jinak nebude soutěžní zpráva do soutěže zařazena.

2)     Každý soutěžící smí v soutěžním období zaslat pouze jednu soutěžní zprávu, jinak je ze soutěže automaticky vyřazen.

3)     Výhra není právně vymahatelná ani nemůže být nahrazena finančním plněním. Soutěžící poskytují organizátorovi soutěže odesláním soutěžní zprávy souhlas se zveřejněním svých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení na webových stránkách Být členem se vyplatí!, na Facebook stránce Členství FAČR a s pořízením fotografií z předání ceny v případě, že vyhrají.

4)     Výhra bude výherci zaslána poštou.

5)     Pokud v soutěžním období nepřijde potřebný počet kompletně správných soutěžních zpráv, tak vyhrává zpráva, která dorazí v nejbližším možném pořadí k pořadí stanovenému jako výhernímu. Tímto systém dojde k jasnému určení vítězů.

6)     O výhercích rozhoduje datum a čas přijetí soukromé zprávy na Facebook stránce Členství FAČR

7)     Organizátor si vyhrazuje právo pravidla soutěže kdykoli změnit či soutěž zrušit.