FAČR BÝT ČLENEM SE VYPLATÍ

BONUSOVÝ PROGRAM PRO ČLENY FAČR JE SPUŠTĚN!

Dlouhé čekání od prosince 2012, kdy byl oficiálně poprvé oznámen a představen záměr vytvořit bonusový program pro všechny členy Fotbalové asociace České republiky, je u konce. Od začátku května mohou všichni, kdo vyvíjejí činnost ve fotbale v České republice a jsou řádně zaregistrováni jako členové FAČR, využívat výhod a slev, které jim byly připraveny.

bytclenemsevyplati.jpg

Celý bonusový program má hned tři důležité nástroje, které jsou nastaveny takovým způsobem, aby všichni členové měli vždy co nejvíce informací a mohli volně využívat poskytnutých výhod. Program je přístupný pomocí členské ALIVE FAČR karty, která je od 1. 5. distribuována skrze jednotlivé okresní fotbalové svazy. Na členské kartě jsou uvedeny všech důležité identifikační údaje a karta sama o sobě slouží jako identifikátor v kamenných obchodech poskytovatelů výhod.

alive.jpg

Druhým nástrojem jsou tyto internetové stránky Být členem se vyplatí, které budou sloužit, jako centrální bod celého bonusového programu. Zde si budou moci členové vyhledat všechny poskytované slevy a informovat se o nových výhodách. Posledním nástrojem je emailový Newsletter, který pravidelně informuje členy o těch nejaktuálnějších a nejžhavějších výhodách exkluzivně jenom pro ně. Pokud vám Newsletter nechodí, tak si můžete svoji emailovou adresu snadno zaregistrovat a Newsletter budete dostávat.

bonus.png

Pro členy je připraven bonusový program, který obsahuje mimo jiné výhody při nákupu vstupenek na zápasy české reprezentace, fotbalového vybavení, sportovního oblečení, sportovních doplňků stravy, funkčního prádla a sportovních brýlí, ale i slevy na cestování, zájezdy za fotbalovými zápasy či na mobilní telefony a multimediální přehrávače. Další výhody lze poté nalézt v ALIVE vyhledávači. V průběhu fungování bonusového programu budou slevy postupně přibývat a tak vám doporučujeme pečlivě sledovat nejenom tyto stránky, ale i emailový Newsletter. Být členem se nyní opravdu vyplatí!